אודות החברה

אודות החברה מובילי נטופה מ.ע.ן בע"מ

אודות החברה - חברת הסעות מובילי נטופה מ.ע.ן בע"מ הוקמה בשנת 1992 על ידי נאסר קרטאוי ובבעלות מלאה של משפחת קרטאוי. החברה היא חברה פרטית אך מנוהלת בנחישות רבה תוך מתן דגש גדול על שירות, מקצועיות ואמינות. החברה חרטה על דגלה את חשיבות האיכות וטיב הנהגים בכדי לשמור על בטיחות הנוסעים. כלל העובדים נבחרים בקפדנות תוך כדי הכשרה מתאימה שיובילו את חוד החנית של נהגי ישראל.

בידי החברה צי רכבים מפואר, מאובזר וחדשני, בסטנדרט הכי גבוה שקיים, העומד לטובת הנוסעים בכל נסיעה באשר היא.
בין רכבי החברה: אוטובוסים גדולים (60 מקומות), אוטובוסים (56 מקומות), מיניבוס (20 מקומות), וואנים (עד 16 מקומות), טרנזיטים ומוניות לפי צורך. החברה ערוכה ומתמחת במתן פתרונות הסעה עבור נכים ובעלי צרכים מיוחדים.

מובילי נטופה נותנת שירותי הסעות עבור תיירות, הסעות לטיולים, הסעות לשדה התעופה, הסעות לאירועים,  מוסדות חינוך, מקומות עבודה, וועדי עובדים, תנועות נוער, רשויות מקומיות ומיטב החברות הגדולות במשק.

ככל ראשון החברה מתחייבת לספק ללקוחותיה את מלוא השירות הנדרש, תוך מתן מענה מיידי בזמן אמת ובעת הצורך שכן שירות זה כערך עליון בחשיבותו. כל לקוח אצלנו זוכה בליווי ובתשומת לב אישית לכל אורך הדרך.

אנו במובילי נטופה מתייחסים לכל לקוח כאילו היה חלק מהמשפחה, בין אם זה לקוח עסקי או פרטי, השכרת אוטובוס או השכרת מיניבוס, תוך מתן מחירים הוגנים ותחרותיים, בכדי לפתך שיתופי פעולה נוספים בעתיד.

אנו מאחלים לכלל לקוחותינו נסיעה טובה ובטוחה!