השכרת מיניבוס

מחפשים שירותי הסעות לקבוצות קטנות או משפחות לכל אירוע? מאוכזבים לשמוע כי חברות רבות אינם מחזיקות כמות כלי רכב שתתאים לנסיעה עם מעט נוסעים? זקוקים לשירות השכרת מיניבוס מחברה אמינה ואיכותית? הגיע הזמן שתכירו חברת הסעות משפחתית ואדיבה - מובילי נטופה מ.ע.ן בע"מ.

אנו מאמינים כי איכות השירות חשובה לאורך כל הדרך. לכן משיחת ההיכרות הראשונית תקבלו מאיתנו יחס אדיב והולם וניסיון למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבורכם, תוך התחשבות בכלל הצרכים שלכם. זקוקים לנסיעה בכל רחבי הארץ ויש לכם עד 20 נוסעים? אתם זקוקים לחברה כשלנו הנותנת שירותי השכרת מיניבוס לפי צורך.

עבור מי מתאימים שירותי השכרת מיניבוס?


חברת מובילי נטופה מ.ע.ן בע"מ הוקמה בשנת 1992 בבעלות מלאה של משפחת קרטאוי. כבר מרגע הקמת החברה, חרטנו על דגלינו שהלקוח תמיד במקום הראשון. כל לקוח שלנו ללא קשר אם הוא לקוח עסקי או פרטי, מקבל יחס משפחתי ואוהב. בין שירותינו ניתן למצוא השכרת מיניבוס לחברות ולקוחות פרטיים לפי דרישה:

  • הסעות למוסדות חינוך - אנו מתמחים בהסעת תלמידים למוסדות החינוך השונים. בהתאם לכמות הנוסעים כך יהיה כלי הרכב. במידה וכמות האיסוף עולה על 20, נעמיד לטובת המשימה אוטובוס.
  • הסעות עובדים - אנו מאמינים כי על כל העובדים והנוסעים להגיע בזמן ובשלום ליעדם ובחזרה. אנו מסיעים מדי יום עובדים רבים למגוון רחב של מוסדות ומקומות תעסוקה. בכדי להבטיח שכל העובדים יגיעו בזמן, לעתים אנו מחלקים אזורי איסוף והורדה ומתאימים את כמות העובדים לכלי הרכב.
השכרת מיניבוס
השכרת מיניבוס, מרווח ומפואר רק אצל מובילי נטופה!
  • הסעות לטיולים - בין אם אתם חברה קטנה עם פחות מעשרים עובדים, או מעוניינים בטיול משפחתי, תוכלו להשכיר מיניבוס. אנו נשמח להעמיד לרשותכם את אחד מהמיניבוסים המפוארים והחדשניים שלנו. בנוסף, נהגי החברה האדיבים והמקצועיים, ידאגו להביא אתכם למחוז חפצכם ובחזרה בבטחה ובשלום. אנו מספקים גם שירותי הסעות לשדה התעופההמיועדים למשפחות וכל שנותר לכם הוא להתרווח ולהתחיל את החופשה עוד בארץ. 
  • מיניבוס לאירועים - במידה ויש לכם אירוע מעט מרוחק, תוכלו להגיע אליו בעזרת מיניבוס מפואר, בבטחה ובנוחות. נהגי החברה ידאגו להביא אתכם בבטחה מבלי לדאוג. כך תוכלו לשתות וליהנות באירוע ולא תצטרכו לדאוג לגבי הדרך חזור. שירות הסעות לאירועים מומלץ ביותר להנאה המקסימלית!

חברת מובילי נטופה מ.ע.ן בע"מ, דואגת ללקוחותיה בצורה טובה לכל אורך הדרך. כלל צי הרכבים שלנו מתוחזק באופן שוטף. אנו דואגים לעמוד בדרישות תקני ISO לאיכות ותקני יורו 4,5,6 לשמירה על איכות הסביבה.

נשמח לצרף אתכם למשפה, מובילי נטופה!