שוכרים אוטובוס לכל מטרה

השכרת אוטובוס – הסיבות לשכירת אוטובוס קבוצתי ולא משנה מה המטרה הן רחבות ומשמעותיות מאוד. מחיסכון בזמנים, נוחות, גיבוש חברתי ועוד הרבה, נראה בהמשך. המטרות שלשמן נבצע השכרת אוטובוסים רבות גם כן, מאירועים משפחתיים, טיולים, הסעות עובדים ועוד..בואו נתחיל.

 

 היתרונות בשכירת אוטובוס

 1. ניתן לשכור אוטובוס לכל מטרה שהיא, אם מדובר באירוע, חתונות ואירועים משפחתיים – בהרבה מהמקרים אירועים משפחתיים הם לאו דווקא בעיר מגורכם לכן תאום אם שאר בני המשפחה והשכרת אוטובוס הוא פתרון יעיל.

  טיולים ברחבי הארץ, אתם קבוצה גדולה, משפחה רחבה, טיול באוטובוס משותף מתבקש.

  הסעות למשרדים, יתרונות רבים לכך, עמידה בזמנים, חסך בעייפות העובדים, גיבוש, חיסכון בדלק וכסף, הוצאה מוכרת.

 2. יתרון חברתי, אם אתם בדרך לאירוע כזה או אחר, אז האירוע מתחיל כבר באוטובוס, אתם מגיעים ליעד שמחים וטובי לבב.

  בדרך למשרד הנוסעים מכירים זה את זה, הסעות עובדים משותפים מסייעות בקשירת קשרים, שיחות על העבודה, עמידה בזמנים, יוצרים גיבוש וסולידריות בין העובדים התורמת לעליית המורל בעבודה וכך גם ליעילות. הזמנת אוטובוס להשכרה ולא משנה מה המטרה מגבשת את הנוסעים ומאפשרת ליצירת קשרים חדשים.

 3. חיסכון, הן בזמן והן בכסף, במקום שכל אחד יגיע לאירוע, טיול, עבודה, שדה התעופה וכו.. בנקודת זמן שונה, כל הקבוצה מגיעים יחדיו, מה שגורם לאירוע באשר הוא להתחיל בזמן, בלי שאף נוסע מפסיד.

  כמו כן במקום להשתמש רכב פרטי לכל יעד ולשלם דלק ובלאי על הרכב (ועצבים אם חושבים על כך..) אז המחיר מצטמצם משמעותית.

 4. נסיעה באוטובוס קבוצתי מושכר מונעת עייפות מיותרת, שוב, אתם לא נוהגים, הריכוז של הנוסעים אינו צריך להיות על מאת האחוזים ואף ניתן לנמנם אם זקוקים לכך. תוצאה, מגיעים ליעד רעננים בעיקר אם מדובר בהסעות לעובדים.
 5. ניתן לשתות אלכוהול, אז העניין ברור, אתם בדרך לאירוע משמח ואלכוהול הוא מרכיב מרכזי בו (חתונה למשל) ואם אתם נוהגים אתם לא תשתו! אבל, שכרתם אוטובוס קבוצתי, אזי אין סיבה שלא.
 6. סביבה ירוקה, פחות רכבים על הכביש, פחות פקקי תנועה, פחות צריכת דלק, פחות חומרים כימים נשרפים באוויר.
 7. נוחות, עלו לאוטובוס השעינו את הכיסא אחורה ופשוט תיהנו מנסיעה נוחה ורגועה אל עבר היעד המיוחל.

 

 

קריטריונים לשכירת אוטובוס

שימו לב לכמה קריטריונים בשכירת אוטובוס שיהיה לכם טיול מענג, חברת האוטובוסים צריכה שיהיה לה צי רכבים רחב לכמות אנשים שונה. אוטובוסים אם גישה לאנשים בעלי מוגבלויות. מודרנה, ממזגן איכותי, כיסאות נוחים ומשנים זווית, מסך טלוויזיה אם צריך וכן הלאה. בעת ההזמנה שימו לב לשירות אדיב מצד החברה המספקת.

אם אתם מחפשים אוטובוסים יוקרתיים, שימו לב שיש ומה הם כוללים. חברת הנותנת שירות כל שעות היממה, לעתים אתם תצטרכו לחזור בשעות הקטנות של הלילה ואו בשבתות.

 

שורה תחתונה

השכרת אוטובוס היא פעולה חסכונית, יעילה, נוחה ובטוחה, היא מתאימה לכל קבוצה שהיא, בדקו השוו והזמינו אוטובוס. חייו בנוחות!

 

 

השארת תגובה