השכרת רכב – מתי נכון להשכיר רכב ומתי נכון לבחור בחברת הסעות

על פניו, אם היינו צריכים להעמיד דבר מול דבר, הרי אפשר לומר שהאופציה הנגדית לשירותי חברת הסעות היא תחבורה ציבורית. לכאורה, מדובר בשני אמצעים שמעניקים לנו את אותו שירות רק באופנים אחרים.

אך מאחר ואנחנו חיים בישראל ויודעים מהי איכותה של תחבורה ציבורית, אנחנו יכולים לומר די בוודאות, מה שעומד אל מול שירותי חברת הסעות, אלה חברות השכרת רכב שמאפשרות לנו לשכור רכב במחיר נוח ולהגיע לכל מקום איתו מתי שאנחנו רוצים. אלו האופציות הנוחות והבטוחות ביותר במקרים רבים.

השכרת רכב היא אופציה מאוד נפוצה ומקובלת בקרב קבוצות שונות. אנחנו נוהגים לחשוב שמדובר על אופציה בה משתמשים בעיקר תיירים, אך זה לא מדויק, אנחנו יכולים למצוא לא מעט ישראלים שבוחרים להשתמש באופציה זו. בין אם זה בגלל שאין להם רכב פרטי, בין אם זה בגלל שהרכב הפרטי שלהם מושבת ואין להם תחליף אחר, וכן יש מקרים בהם אנשים מעדיפים להשתמש באופציה זו על פני אופציות אחרות שקיימות בשוק.

מאחר ואנחנו מציבים אופציה של השכרת רכב מול אופציה של חברת הסעות, נסביר מתי יהיה נכון לבחור בכל אחת מהאופציות האלה ונגלה שיש מקרים בהם נצטרך לבחור אופציה אחת, כי השנייה פשוט לא אפשרית במצב בו אנחנו נמצאים.

חשוב להדגיש, בשני המקרים אנחנו יכולים ליהנות משירות איכותי של החברות אליהן אנחנו פונים, כלי רכב ברמה גבוהה, וכמובן בטיחות ונוחות באופן אופטימאלי.

השכרת רכב מול חברת הסעות – מתי כל אחת מן האופציות תהיה טובה לנו?

 

נתחיל מהסוף, חברת הסעות מתאימה לנו בתנאים בהם אנחנו לא נוסעים לבד. אנחנו יכולים לשכור רכב אחד לכמות מוגבלת של אנשים או לשכור מספר רכבים שישרתו את כל הקבוצה שאיתנו. אך מבחינה כלכלית, שלא נדבר על נוחות, עמידה בזמנים וכדומה, עדיף לנו להשתמש במצב כזה בשירותיה של חברת הסעות.

חברת הסעות גם יכולה להתאים לנו כשאנחנו נרצה להגיע לאזורים מסוימים, שהם לא תמיד נוחים, בטוחים או אפשריים עבור כלי רכב פרטיים. בפרט נכון הדבר אם אנחנו אמורים לחצות גבול או להגיע ליישובים עם רמת סיכון גבוהה.

יתרון נוסף של שירותי חברת הסעות, אנחנו נוסעים ברכב מבלי לנהוג, מה שאומר שאנחנו פחות מתעייפים, ויכולים לשמור כוחות לדברים שלשמם שכרנו את שירותיה.

שירותי השכרת רכב יכולים להתאים לנו יותר, אם אנחנו מעוניינים ברכב עבור משפחה, זוג או נהגים רווקים. כמו כן, השירות הז יכול להתאים לנו יותר אם אנחנו זקוקים לו באופן יומיומי לנסיעות עירוניות וכן לנסיעות אל יעדים אליהם לא מגיעה תחבורה ציבורית (או מגיעה לעיתים רחוקות). השירות מותאם למי שזקוק לו למשך תקופה ארוכה או לסיטואציות ספציפיות.

 

השארת תגובה