חופשה מושלמת בחו"ל מתחילה כבר בארץ

חופשה מושלמת – הכל כבר מתוכנן מראש, כרטיסי הטיסה והדרכונים, המזוודות ארוזות, כל שנותר לכם לעשות הוא להניע את הרכב, לעמוד בפקקים, לחשוש כל הטיול מה עלה בגורלו של הרכב העומד בחנייה. חופשה מושלמת? לא בדיוק. אם כן כיצד ניתן לוודא שהחופשה אכן תהיה מושלמת וקסומה?

כל הטיול כבר תוכנן בקפידה, מרגע הנחיתה, נסיעות למלון, אולי אפילו בחרתם חברה המספקת שירותי הסעות בכדי להגיע ממקום למקום על פי תכנון המסלול וכדומה. לפעמים דברים קטנים ושנראים זניחים עשויים להעיב על חופשה אחת שלמה. הנה, הגיע היום לו כולם חיכו, המזוודות נארזו, כלום לא נשכח ויוצאים לדרך בשמחה. לפתע, מגיעים לפקק אימתני שאף אחד לא ציפה לו והנה, חופשה חלומית מתחילה ברגל שמאל. גם כשכבר מגיעים לשדה התעופה, יש צורך בחיפוש אחר מקום חניה לזכור איפה חנינו והיכן הנחנו את המפתחות בכל הטיול וכמובן לחשוש כי בכל רגע נתון הרכב עלול להיפגע מרכב אחר או גרוע מכך.

חופשה מושלמת
אף אחד לא רוצה לאחר לשדה התעופה ולגלות שהחמיץ את מועד העלייה למטוס

חופשה מושלמת באמת מתחילה כבר בארץ

בעיקר אזור הצפון, אשר מאופיין במרחקים ארוכים ממקום למקום, ללא פתרונות תחבורה ציבורית הולמים דורשים פעמים רבות שימוש ברכב הפרטי בכדי לארגן הסעות לשדה התעופה. פעמים אחרות צריך להטריח חבר טוב או בן משפחה עבור הנסיעה. לא תמיד הנסיעה נוחה ונסיעה ממוצעת של שעתיים עשויה להיות סיוט לנהג ולנוסעים – עצבים, צפיפות, לא תמיד יש מקום לכל המטען וכאמור, החנייה בשדה התעופה לא תמיד מבטיחה חוסר דאגות במהלך החופשה עצמה. חופשה חלומית היא כזאת שמתאפשר לא לחשוב על שום דבר מלבד ההנאה.

אפשרות נוחה וטובה שתעזור בתכנון חופשה מושלמת היא בחירת חברת הסעות שתסיע אתכם עד לשדה התעופה ואף תחזיר אתכם משם בעת הנחיתה. כאשר בוחרים בחברת הסעות, ניתן להיעזר במומחיות שלהם בכדי לוודא שאכן מגיעים בזמן המתאים לשדה התעופה (דרישת מרבית החברות היא הגעה של שלוש שעות לפני יעד הטיסה). חברות אלו מכירות את תרחישי התנועה האפשריים ויביאו את הנוסעים בבטחה ובשלום ליעד וכמובן בזמן. כל שנותר לנופשים העתידיים הוא להתרווח בכיסא הנוסע, ניתן לתפוס תנומה ולצבור כוחות ולהתחיל ליהנות.

חופשה חלומית 2
להגיע לשדה התעופה ללא לחצים מיותרים

יתרון נוסף כאשר בוחרים בחברה מקצועית שתסיע אתכם הוא הנוחות הנובעת מהתאמת גודל הרכב. מרבית החברות מאפשרות לבחור בין מגוון רכבים, מפרייבט ועד אוטובוס. אתם משפחה גדולה מתכולת רכב פרטי אך קטנה בהרבה מתכולת אוטובוס? ניתן לקבל מחברות רבות שירות השכרת מיניבוס שיותאם לכמות בני המשפחה וכמובן לכל המזוודות והתיקים הנלווים.

חופשה חלומית מתחילה בארץ ומסתיימת באותו המקום. אף אחד לא רוצה שדבר יעיב על זיכרונות החופשה המתוקים כולל החזרה הביתה משדה התעופה. במידה ובחרתם חברה להסעות בכדי להגיע לשדה התעופה, חשוב לבדוק עד כמה הם זמינים לשינויים (במידה וקיימת דחייה במועד החזרה ארצה לדוגמה) ובאיזה אופן (שיחת טלפון, הודעת מסרון, דואר אלקטרוני ועוד). לעתים ישנם דברים שאינם בשליטת הגורם האנושי ומאלצות דחייה ועיכובים, לכן חשוב לוודא כי הסיכום הסופי הוא שמועד החזרה נתון לשינויים (כמובן בהתראה מוקדמת לפי פרק זמן שנקבע מראש).

מאחלים לכם חופשה מושלמת ומהנה ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

השארת תגובה