גורמים עסקיים ופרטיים אשר מעוניינים לשכור אוטובוס או מיניבוס למטרות שונות, בוחנים היטב את הרזומה של חברת האוטובוסים, כדי ליהנות מנסיעה בטוחה ונעימה.

השכרת אוטובוס

חברת האוטובוסים מעניקה שירותי הסעות למטרות שונות. עסקים רבים מתאמים מועדים לימי גיבוש לעובדיהם, הנהג מגיע בהתאם ללוח הזמנים שנקבע ומסיע את העובדים ליום כיף מתוכנן באזורים שונים ברחבי הארץ. על פי גודלו של האוטובוס, יוכלו ליהנות מהנסיעה בו בין 60-56 נוסעים. אם מדובר בצוות קטן יותר של 20 נוסעים, הם יוסעו במיניבוס ממוזג ונוח.

הסעות לשדה התעופה

כאשר קבוצה גדולה של חברים או בני משפחה יוצאים יחד לחופשה או לכנס מעבר לים, הם מעדיפים להזמין אוטובוס או מיניבוס אשר יסיע אותם עם המזוודות לשדה התעופה וימתין להם גם כאשר ינחתו בארץ לאחר כמה ימים. סידור זה של הסעות לשדה התעופה הוא נוח במיוחד ומייתר את הצורך שכל משפחה תיסע ברכבה הפרטי לשדה התעופה.

הסעות לתלמידים ולנכים

האוטובוסים, המיניבוסים והוואנים החדישים והמפוארים, מסיעים בכל יום תלמידים רבים מהישובים לבתי הספר האזוריים וחזרה הביתה וכמו כן רכבים ספציפיים מותאמים להסעות נכים ללימודים, לעבודה ולטיפולים רפואיים במרפאות.

הסעות לאירועים

אירועים רבים מתקיימים במקומות מרוחקים וכדי ליצור דרך הגעה נוחה יותר, שוכרים אוטובוס אשר אוסף את כל החוגגים מנקודה מרכזית בעיר. המשפחות והחברים מחנים את רכבם הפרטי במגרש חניה גדול ועולים על האוטובוס. הנהג האחראי מוודא כי כל המוזמנים אשר מופיעם ברשימה אכן הגיעו ואפשר לצאת למקום האירוע.

העובדה שכולם נוסעים יחד לחתונה, יוצרת כבר בתחילת הנסיעה, אווירה נעימה ומצב רוח מצוין לקראת האירוע.

הקפדה על נסיעה בטוחה

החברה מחזיקה בכל הרישיונות ובכל תקני הבטיחות הנדרשים וכל רכבי החברה עוברים בדיקות שגרתיות קפדניות, על ידי קצין הבטיחות.

שירותי הובלות

הימצאותם של הרכבים הגדולים כמו וואנים, אוטובוסים ומיניבוסים היא דרך יעילה מאד להעביר באמצעותם הובלות שונות ברחבי הארץ. מחירי הובלות 2020 הם מחירים הוגנים אשר נקבעים על פי מרחק הנסיעה, כמות הציוד והתדירות של ההובלות. צוות העובדים המסור עושה כל שניתן כדי שהחבילות יועברו ללקוחות על פי לוח הזמנים שנקבע, ללא עיכובים או שינויים.

לקוחות אשר הם כבר חלק ממעגל ההובלות, מרחיבים את היקפי העבודה לאור העובדה שמחירון הובלות 2020 יוצר עבודה שוטפת ויעילה.

מחלקת השירות של החברה, מעניקה שירות ייחודי לכל לקוחותיה ופועלת באופן אמין ובמחירים הוגנים.

 

השארת תגובה