שלושה מצבים שבהם שירות הסעות הוא קריטי

שירות הסעות – אנחנו זקוקים לשירותים הללו לא פעם, גם אם לא תמיד אנחנו מבינים מראש בדיוק לקראת מה אנחנו הולכים או עד כמה השירות הזה חשוב לנו. אין ספק שהיום יש מגוון רחב של שירותים מעולם הרכב, שירותים שאמורים להקל עלינו משמעותית. הנה רק שלוש דוגמאות שאתם בוודאי מכירים, ואולי כאלה שבכלל לא חשבתם עליהם קודם.

עוברים דירה – בלי לסחוב ארגזים

קיבלתם החלטה גדולה ואתם מתחילים להתכונן לקראת מעבר הדירה. הבעיה היא שהארגזים נערמים ובמבט אחד חטוף סביבכם אתם מבינים שתתקשו לסחוב טלוויזיה, מכונת כביסה, ספה ומיטה זוגית. זה בדיוק הזמן לחפש הובלות דירה בחיפה או בכל עיר אחרת שאליה אתם מתכננים לעבור. אם תוודאו שאתם בוחרים צוות מקצועי ומנוסה שיודע להתמודד עם כל הובלה, מורכבת ככל שתהיה, תדעו שאתם מפקידים את הציוד האישי שלכם בידיים הטובות ביותר. זכרו שהמחיר כאן פחות קריטי, פשוט משום שחברה לא מקצועית תסב לכם נזקים שיעלו הרבה יותר ממחיר ההובלה.

לקראת החתונה – אם שותים לא נוהגים

בזמן שאתם מארגנים את היום הגדול בחייכם, זה ששיאו בעמידה מתחת לחופה עם כוס יין, טבעת והורים נרגשים עם דופק בשמים, גם החברים שלכם ממש מתרגשים. הבעיה היא שחלקם מתלבטים איך יוכלו להגיע בלי רכב, או איך יוכלו לחגוג כמו שצריך אם לא יוכלו לשתות אלכוהול. כדי לעודד אותם להפגין נהיגה בטוחה ובעיקר כדי לשמור על בריאותם ועל שלומם, תכננו מערך הסעות לאירוע שלכם. כך תדעו שגם אורחים שאין להם דרך פשוטה ונוחה להגיע יוכלו להיות שם כשאתם שוברים את הכוס, והם יעריכו את המחווה הזו יותר מכל.

יום גיבוש לעובדים או טיול לתלמידים

ימי גיבוש, העצמה, סדנאות מנהלים או טיול שנתי לבית הספר. לכל אחד מאלה יש יתרונות רבים, מהנאה וכיף, דרך שבירת שגרה ועד ליצירת גיבוש בין העובדים או החברים לכיתה. תהא המטרה שלכם אשר תהא, הגיע הזמן לחשוב על הפרט החשוב ביותר, והוא הדרך שבה תגיעו אל מקום המפגש. אם 30 עובדים אמורים להגיע מתל אביב לחיפה כדי להתחיל בפעילות, עדיף לחסוך להם זמן ולאפשר להם ליהנות מזמן איכות גם בזמן הנסיעה לצפון. הסעה תקל עליהם משמעותית, וגם עליכם. כשמדובר בתלמידים הנושא חשוב עוד יותר, שכן החוק בישראל עדיין לא מתיר רישיון נהיגה מתחת לגיל 17, כך שהם תלויים בשירותי הסעה מקצועיים כדי להגיע לנקודת הפתיחה.

השארת תגובה