הסעות לחתונה

הסעות לחתונה

הסעות לחתונה - מתחתנים?מזל טוב! עכשיו נותר רק להזמין את האורחים. רגע, אתם מתחתנים במרכז למשל וכל המשפחה גרה בצפון? אתם בוודאי חוששים שלא כולם יגיעו לשמוח בשמחתכם. יש פתרון: ארגון הסעות לחתונה עבור האורחים.

ארגון הסעות לאירועים צריך להיות רק אצל חברה אמינה, מנוסה שרכביה חדישים ומפוארים. אצל איזה חברה נוכל למצוא הכל? חברת מובילי נטופה מ.ע.ן נעים להכיר.

חברת הסעות מובילי נטופה, הוקמה בשנת 1992 על ידי משפחת קרטאוי. בהיותנו חברה משפחתית אנו מאמינים כי כל לקוח הוא חלק מהמשפחה. אנו נשמח להעמיד לפי דרישה את כל אחד מכלי הרכב המפוארים והחדישים שלנו עבור הסעות לחתונה וכל אירוע באשר הוא. ברשותנו מגוון רחב של כלי רכב מפוארים ומאובזרים לחוויה מושלמת של הנוסעים. אצלנו ניתן למצוא שירותי הסעות כגון: השכרת אוטובוס לכל אירוע ודרישה (בעלי 56 ו - 60 מקומות). יש לכם פחות אנשים? אצלנו תמצאו גם שירותי השכרת מיניבוס, טרנזיט, וואן ומוניות לפי דרישה.

הסעות לחתונה - כל האורחים מגיעים בזמן

אנו מבינים כי כל אירוע הוא משמעותי בעיקר חתונה. לכן אנו מעניקים שירותי הסעות לחתונה בשמחה ואהבה, תוך התחשבות מיוחדת באורחים. האירוע מסתיים מעט יותר מאוחר מהשעה שתוכננה? אין בעיה! נהגי החברה האדיבים והמנוסים יעמדו לרשות האורחים עד הרגע האחרון. יש צורך ביותר מנקודה אחת לאיסוף והורדה? אנו נשמח לעמוד לרשותכם גם בזה והעיקר שהאורחים שמגיעים יהיו שמחים ומאושרים. אצלנו כל לקוח הוא עולם ומלואו ובין אם הלקוח הוא פרטי או עסקי, אצלנו לשירות הטוב והאדיב זוכים כולם ללא יוצא מהכלל.

הסעות לחתונה
אל תדאגו לכלום ביום המאושר בחייכם! חברת מובילי נטופה מעניקים שירות הסעות לחתונה במיוחד עבורכם!

מובילי נטופה מ.ע.ן בע"מ היא חברת הסעות בצפון ובכל הארץ. החברה מסיעה מדי יום אלפי נוסעים ולקוחות מרוצים. בין לקוחותינו ניתן למצוא מוסדות חינוך, ארגונים ומקומות עבודה, ועדי עובדים, רשויות מקומיות ועוד רבים. בכדי להעניק את השירות הטוב ביותר, אנו דואגים לביקורת עצמית באופן תמידי. כלל כלי הרכב מתוחזקים בצורה שוטפת, עוברים את הבדיקות ועומדים בתנאי זיהום האוויר לפי תקני יורו 4,5,6 המחמירים. נהגי החברה נבחרים בקפידה ומעבר להיותם מקצועיים, הם גם צריכים להיות אדיבים ונעימים. אנו מציעים לכולם מחירים תחרותיים בכדי לפתוח את הדרך לקשרי שיתופי פעולה עכשיו ובעתיד.

שיהיה לכם אירוע מושלם ונסיעה טובה ובטוחה!